13 Şubat 2014 #2292241

Turkcell Paketimi Otomatik Yenilemedi!

Turkcell müşteri hizmetlerinden 12 ocak 2014 tarihinde 1gb sınırsız internet satın aldım ve görüştüğüm müşteri temsilcisi eğer iptal talebinde bulunmazsam tarifenin her ay otomatik olarak yenileneceği bilgisini verdi. Bende her ay yenilecek olması sebebiyle bir sonraki ay müşteri hizmetlerini arama ihtiyacı duymadan internet kullanımına devam ettim.


Bu kullanımlarım neticesinde ek ücret yansıtıldığı mesajla geldikten sonra tarifemle ilgili yeniden satın alma yapmam gerektiği bilgisi tarafıma iletildi. Bende yeniden internet satın aldım ve görüştüğüm müşteri temsilcisi bundan sonra her ay otomatikman paketin yenileneceği bilgisini verdi. Muhtemelen önümüzdeki ayda aynı sorunla karşılaşacağım. Bu haksızlığın giderilmesini talep etmekteyim.

İbrahim 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizi 13.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön