19 Şubat 2013

Turkcell Paketime Ek 20 Paket Tanımlamışlar!

08. 02. 2013 tarihinde beni arayıp menfî görüş bildirdiler, onun üzerine 2 faks daha çektim, değişen bir şey yok. Müspet sonuç aldığım bir şikayeti neden sürdüreyim ?Sınırsız internet paketine 20 tane daha internet paketi tanımlayarak normal faturama ek tam 98, 99 TL bedel kesilmiş. Yapılan haksızlığın akla ve izana aykırılığı sabitken böyle hala robotik alışılagelmiş müşteri hizmetleri cevapları vererek, her ay düzenli faturasını ödeyen bir abonelerine gösterdikleri itina tam anlamıyla hayal kırıklığı yaratıcı, tekrarladıkça da garip bir hâl almaktadır.

Özgür 36 Okunma

Cevaplar

  • Özgür06 Mart 2013

    Yaptıkları saygısızlık ve laubâli yaklaşımdan ötürü başka bir operatöre numaramı taşıdım. Artık, "kampanya kurgusu" ve "bilgi verilmiştir" gibi beylik çözümsüz ve paragöz jargonlarını geriye kalan talihsiz müşterileri için kullanabilirler.

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden incelemeler sağlanmış ve müşterimize 08.02.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Sınırsız internet paketlerinde geçerli olan otomatik paket kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön