06 Haziran 2015

Turkcell Paketim Hemen Bitiyor

Her ay aynı şikayet. Muhtemelen bu son şikayetim neyse bedeli ödeyip hattımı başka operatöre taşıyacağım.
20 günde 4 GB kullanıyorum.
2 saat içinde 1 GB paket bitiyor. Tekrar yineliyorum, "ben kullanmadığım halde, telefon cebimdeyken, otomatik paketim habire yenileniyor."
ben interneti 20 gün boyunca nasıl kullandıysam aynı kullanıyorum
4 GB ile otomatik paketlerin ya da haftalık 1 GB internetin bitiş süreleri aynı değil.

Mevlüt 845 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Haziran 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.04.2015 ve 12.05.2015 tarihlerinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön