02 Kasım 2015

Turkcell Paketi İptal Etti!

05369**** numaralı hat Avea daydı bunu Turkcell'e taşıdı. M*** D. kişi aradan 1 hafta geçti. Ben devir aldım hattı ne hikmettir ki içindeki bakiye duruyor ama hattın içindeki paketi sıfırlamış (saygıdeğer) Turkcell işte bu yüzden kullanmayacağım.

Volkan 59 Okunma

Cevaplar

 • Volkan04 Kasım 2015

  Beni bundan sonra tövbe turkcellmi aman aman sakın ha sakın kullanmayacam! ! ! ! ! ! Diceksiniz ki bu kadar sorun yaşadın neden geçtin o zaman Turkcell'e hat numarası 0536 idi ilk alınırken turkcelleden alındı ozamanda bizi böyle kazıkladığı için ozamanlar aycell ve aria = Avea vardı telsim vardı bi bizde hattı faturalı olarak Avea taşıdık yıllardır kullanıryum 15 gün öncesine kadar 59 TL ödüyordum 1,500 dk 1,500 SMS 4 GB internet birkerede 61 TL gelmedi! Turkcell: 1500 dk 5 GB internet 1000 sms/mms yıllık ABONELİk: 85 aylık abonelik: 105 TL Turkcelli kullanmıcam artık! Yaşasın Avea yaşasın özgürlük Hadi durma bak etrafına Hayat değişir Avea’yla

 • Volkan04 Kasım 2015

  Müşterimize devir işlem süreci hakkında bilgi verilmiştir. (Ben müşteriler adına detaylandırıyım! sayın turkel! Hat: m. D adına kayıtlı idi Avea'da bunu tuurkcelle taşıdık 1 hafta sonrada m. D den devir aldım v. D olarak devir edilirken Avea da bedava olan! Turkcelde 55 TL olan devir çretini ödedim. Hattımda ilk Turkcell'e geçtiğimize 50 TL yüklemiştik 35 TL'ye bir paket yaptık onu kullanırken devir işlemi yaptık 15 TL'devirden sonra duruyor fakat paketin olmadını farkkettik ve müşteri hizmetlerini aradık evet silinir diye doğruladı eee içindeki para duyor dedim o kalır dedi ne alaka! Paket siliniyor ama içindeki para duruyor Resmen paketi sildi Turkcell beni mağdur etti

 • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2015

  Müşterimiz ile 04.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize devir işlem süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön