13 Eylül 2013 #2010916

Turkcell Paket Yenileme Faturası!

İphone paketi bitimi sonrası Turkcell i aradığımda sistemde arıza olduğu için daha sonra arayınız ya da online işlem merkezini kullanabilirsiniz diye belirtmişlerdi. Online işlem merkezini kullanarak yeni paketimi tanımladım. Ancak bir sonraki faturamda gördüm ki paket devreye alınmamış. Turkcell' den aldığım cevap bizi tekrar aramalıydınız! Web sitesindeki Turkcell politikasıyla davranışlarının uyumsuzluğu gözle görülebilir safhada. Yaptığım her şikayette ise aldığım cevap aynı, aramalıydınız. Sunulan teklif 1 sene bizde kalma sözü verin faturanızda indirim yapalım; indirimli hali bile kabarık ki!

Nurkan 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 30.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, paket değişikliği süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön