15 Temmuz 2016

Turkcell Paket Taahhütünün Bitişini Bildirmeden Taahhütsüz Fatura Uyguladı!

Uzun yıllardır Turkcell kullanıyorum. Turkcell'de iki adet hattım var. Kaliteli bir firma olduğunu düşündüğüm ancak son faturamda yanıldığımı müşteri hizmetleri yetkilisi M.. hanım tarafından bildirilen işlemim şu şekilde oldu. Mutlaka taahütünüzü Turkcell'den kontrol ettirin çünkü Turkcell size fatura taahütünüzün biteceğini hatırlatmıyor ve taahütünüz bittiği faturadan sonra gelen fatura ile şok oluyorsunuz. Dolayısıyla fazla bir miktar ödemek zorunda kalıyorsunuz. Müşteri hizmetleri yetkilisi M.. hanım bu konuda yapabileceğimiz bir işlem olmadığını bildirdi. Neymiş taahhüt bitiş bildirimi yapılmıyormuş. Pakete göre değişiyormuş, bildirim yapılan paketlerde varmış. Turkcell, zaman zaman birçok ilgili veya ilgisiz mesaj çeker ama bana paket taahhüdü gibi özellikle parasal boyutu olan bir mesaj bildirimini çok gördü. Demek ki GSM firma değiştirmek gerekiyor.

Can 79 Okunma

Cevaplar

 • Can20 Temmuz 2016

  Bari "ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız" demeyin. Gerçekten de komik oluyorsunuz sayın Turkcell yetkilileri. Aldatmacalarla sömürüyorsunuz milleti. Sonrada yardımcı olmak mııışşş.

 • Turkcell Temsilcisi19 Temmuz 2016

  Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 16.07.2016 tarihinde e-posta yoluyla bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Can18 Temmuz 2016

  Evet Turkcell ile görüştük ancak Turkcell'in taahhüt süresi bitimini müşteriye bildirme mecburiyeti yokmuş, müşterinin kendisi takip edecekmiş şeklinde cevap aldım. İlgisiz alakasız o kadar mesaj çekiyorsun Turkcell bir mesajı çok mu gördün, müşterini o kadar düşünüyorsun mağdem neden bildirmedin. Haklı olduğumu düşünüyorum ve ilk işim Turkcell den iki diğer hattımla birlikte kurtulmak olacak vazgeçilmez değilsin Turkcell.

 • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön