18 Nisan 2014

Turkcell Paket Sözleşmesinin Bittiğini Haber Vermeden Tarifenin Fiyatını Arttırmış!

2 yıldır faturalı Turkcell hatta kampanyalı konuşma tarifelerinden kullanıyorum. İlk yıl kullandığım tarifenin sözleşmesi bittiğinde uyarı mesajı gelmişti ve bende sözleşmemi yenilemiştim. Fakat bu yıl kullandığım paketin sözleşmesi bitmiş ve bana herhangi bir bilgilendirme mesajı gönderilmedi.


2 ay boyunca 30 TL gelmesi gereken faturam 44 TL geliyor. Paketi aştığımı düşünüp aldırış etmedim faturalarımı ödedim. Fakat bu son ayın faturası 70 lira geldi. Sadece 26 TL'lik mesaj aşımı varmış bilgim dışında paketimin fiyatı artmış.


Bu gelen faturanın 30+26 lirasını öderim(yani bana ait olan kısmı) bana haber vermeden arttırdığınız o fiyatı asla ödemem. Yetkililerin bu işi çözmesini rica ediyorum.

Şeyma 57 Okunma

Cevaplar

  • Şeyma22 Nisan 2014

    17 nisan tarihinde bana hiç bir bilgilendirilme yapılmamış olmakla birlikte turkcell bayisinden ve 532 müşteri hizmetleri hattından şikayetlerimi belirttim. Fakat insanlardan haksız yere para almaya o kadar alışmışsınız ki her şikayetimi geri çevirdiniz makul bir çözüm bulmadınız. İnsanın sabrını zorluyorsunuz ve hakka giriyorsunuz ben belki bu faturayı ödeyecek durumda değilim insanları böyle mağdur etmeye hakkınız yok. Bu iş halledilsin hemen operatörümü değiştireceğim! Biraz daha az çeker belki ama en azından kafamız ağrımaz cebimizden haksız para çıkmaz.

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön