25 Ekim 2016 #6774601

Turkcell Paket Sıkıntısı

Turkcell çeşitli paketlerle diğer operatörlerdeki aboneleri kendine çekmekte. Ancak 2/3 dönem sonunda paket yenilemek istediğiniz de işlem yapılmamaktadır. Haziran ayında 6 GB yıldızlı tarifeye kullandım ancak eylül ayında yükleme yapmak istediğim de yükleme yapamadım. Müşteri hizmetlerini aradığım ise işlemin bayiden yapıldığını 12 aylık sürenin benim için geçerli olmadığını söylediler. Bende Turkcell aboneliği mi sonlandırdım. Ancak bir arkadaşım da hattı için paket yüklemesi için aynı şeyleri yaşayınca şunu fark ettik. Cazip tekliflerle faturasız tarifelere müzterilet çekilmekte 2/3 ay sonra paket yüklemesi yapılırken yükleme yapılmamaktadır. Müşteriler 2/3 liralık farkları başka tarifelere /paketlere ya da faturalı hatlara yönlendirilmesi yapılmaktadır. Turkcell bu sıkıntısı ile müşterilerini kandırmaktadır.

Mehmet 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 26.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet25 Ekim 2016

    Turkcell Müşteri Hizmetlerine yönlendirme yapıyor fakat müşteri hizmetlerine ulaşmak için diğer şikayetlerde görüldüğün gibi 7/8 dakikalık bir uğraş gerekiyor. Turkcell durumla ilgili bir paylaşım da bulunmuyor. Umarım dönüş yaparlar. Unutulmaması gereken gerekli ilgiyi/ bilgilendirmeyi yapmadıkları için buradayız.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön