22 Nisan 2015
Yorum Yap
#3195322

Turkcell Paket İçeriği Değişmiş

Uzun süredir ben yaptım paketi kullanıyordum.
Dün tekrar aynı tarifeyi kullanmak için SMS gönderdim. Ancak 1000 SMS ve 1 GB internet gelmedi.
Müşteri hizmetlerini aradığımda paket içeriğinde 250 dk her yöne 250 dk Turkcell ile konuşma olduğunu SMS ve internet olmadığını ilettiler.


Bu kadar zamandır gelen SMS ve internet birden paketten kaldırılmış adını niye ben yaptım olarak koydunuz o zaman anlamıyorum. Sadece 250 dk paket veya 500 dk paket olarak koysaydınız. Ben yaptım başlığı niye? Başka operatörlerde bile bu paket başlığı altında SMS ve internet varken siz şimdi neden sadece konuşma ile sınırlandırdınız?

Ebru 213 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 24.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Ben Yaptım 500 Paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler