22 Nisan 2016

Turkcell Paket İadesi Sorunu

Turkcell'den 8 GB internet paketi aldım. Paket detayları tam olarak anlaşılmadığından paketi iade etmek istedim. Fakat Turkcell Müşteri hizmetleri paketin 12 ay taahhütlü olduğunu sadece taahhüdü nü iptal edebileceğini bu ay için 60 TL faturama yansıyacağını bunun iptali olmadığını söyledi. Kullanmayacağım internetin parasını ödemeyeceğim. Satılan mal geri alınmaz demek isteyen müşteri temsilcisi ile münakaşaya girmek istemedim. 4077 ve 6502 sayılı kanunlarda cayma hakkı açıkça belirtilmiştir. Sonuçta ben 12 ay boyunca kullanmak üzere 8 GB interneti aldığımı zannederken her ay 8 GB otomatik yüklenen internet almışım. Yasal hakkım olan 14 gün içinde cayma hakkımı kullandığımı belirterek paketin tamamen iptalini faturama eklenen 60 TL'nin güncellenmesini ve internet paketinin iptalini rica ederim.

Mustafa 85 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı12 Aralık 2016

  Teşekkürler.

 • Mustafa12 Ağustos 2016

  Her sorunumu iyi niyetle çözen destek ekibine teşekkürler.

 • Turkcell Temsilcisi27 Nisan 2016

  Müşterimiz ile 27.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön