30 Ocak 2014 #2266574

Turkcell Paket Haricinde Ekstra Faturalandırma Yaptı!

31/12/2013'de Turkcell cihaz kampanyasından yararlandım. Bu vesile ile kampanya dahilinde cihaz bedelinin de içinde olduğu ses, sms ve internetin dahil olduğu bir paket tanımlandı. Bu yeni pakete istinaden önceki paketlerimin (ses ve internet) hesap kesim tarihinde yani 11/01/2014'te iptal olacağını ve yeni tarifeminde bu tarihten sonra başlayacağı bilgisi verildi.


Faturamı kontrol etmek için online işlemlere girdiğimde faturamın fazla olduğunu fark ettim ve içeriğini inceledim. Sonucunda yeni tarifemin ücreti haricinde eski internet paketimin de hala iptal olmadığını ve faturama 32 TL'nin yansıdığını gördüm. Turkcell iptal etmediği paketi benden tahsil ediyor. Teşekkürler Turkcell!

Serkan 240 Okunma

Cevaplar

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

    Sorun çözümlenmiştir. Yardımları için müşteri hizmetlerine teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 30.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Güncel Faturası ve İnternet Paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön