06 Kasım 2015

Turkcell Paket Dışı Kullanım!

Kaçmaz Üçlü paketim 27 Ekim tarihinde bitiyordu. 27 Ekim geldiğinde paketinin bittiği hiçbir mesaj ile tarafıma iletilmedi. Ben pakete dahil interneti kullanmakta iken tarafıma "Günlük internet kullanımınız 3 TL aştığı bana saat 23.59 kadar 300 MB internet hakkı kazandınız" diye mesaj gelmiştir. İnternetin biteceğini bana 1 saat önce haber verilseydi benim 3 TL boşa gitmeyecekti. 3 TL'nin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Nevzat 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 07.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. İnternet kullanımlarında bilgilendirme 1 saat sonra gelmektedir. Bilgisi müşterimize verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön