22 Aralık 2015

Turkcell Paket Değişikliği Yapılmaması!

Turkcell Platinum müşterisiyim. Turkcell Platinum müşterilerine özel Platinum Plus 6 GB ve 8 GB paketlerini gördüm ve 6 GB olan pakete geçiş yapmak istedim. Fakat taahhüt uzatma hakkımın olmadığını söyleyip işlemi yapamadılar. Platinum Plus 6 GB paketine geçiş yapılmasını, yapılamıyorsa hattın iptal edilmesini istiyorum.

İbrahim 71 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 23.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İbrahim'in Teşekkür Mesajı23 Aralık 2015

    Bugün Platinum Müşteri Hizmetleri'nden Mehmet Bey tarafından arandım. Son derece nazik ve net bir şekilde talebimin yerine getirilmesini sağladılar. Turkcell'e ve ilgili müşteri hizmetlerinden Mehmet Bey'e teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi22 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön