09 Eylül 2015

Turkcell Paket Değişikliği Mağduriyeti

Ağustos ayının 20'sinde biten kamu paketimi değiştirmek için Turkcell iletişim merkezine Ağustos'un 19 da gittim paketimi yenilemek istediğimi söyledim onlarda benim isteğim doğrultusunda paketimi kamu 3 GB olarak değiştirdiler bununda fiyatının 39 TL olduğunu söylediler kabul ettim. Daha sonra yaptığım kontrollerde bu rakamın 49 TL olduğunu gördüm müşteri hizmetlerini aradığımda bunun neden böyle olduğunu sorduğumda siz 39 TL kullanamazsınız 49 TL kullanabileceğimi söylediler Turkcell bunu hep yapıyor ve insanları saf yerine koyuyor tam yetki verdiği iletişim merkezlerine kulak asmıyor. Üstelik iletişim merkezindeki imzaladığım sözleşmeyi yok sayıyorlar, kendileri fiyat belirliyorlar.

Derviş 146 Okunma

Cevaplar

  • Derviş'in Teşekkür Mesajı02 Ocak 2016

    Teşekkürler

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 14.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Kaçmaz39 paketine geçiş sağlanmıştır. Müşterimiz sorun bulunmadığını iletti. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön