27 Ocak 2014 #2257213

Turkcell Paket Değişikliği İçin Sürekli Evrak İstedi!

Kurumsal hatlarımızın tamamının paket sözleşme süresi bittiği için paket değişikliğine başvurmak istedik.Bunun için müşteri hizmetlerini aradık,paket değişikliğini yaptık.Gün içerisinde Turkcell'den arayıp şirket resmi evraklarını almak için geleceklerini söylediler.Neden sürekli şirket evraklarını istiyorsunuz diye sorduğumuzda bu şekilde dediler.Bizde şirket evraklarının sürekli verilmesinden rahatsız olduğumuzu ve 2 ay önce verilen evrakı neden istenildiğini söyledik.Ayrıca büyük bir firma olan Turkcell'in arşivi olup olmadığını sorduk.Yine de tekrar istediler.Bizde 6 kurumsal, 2 bireysel hattımız ve 3 araç takip cihazını iptal edeceğimizi söylediğimizde;siz bilirsiniz diyerek,görüşmeyi bitirdik.

Serap 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 27.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Serap31 Ocak 2014

    Aslında herhangi bir çözüm henüz iletmediler. Sadece arayarak sanki hiç daha önce görüşme olmamış gibi paket süreniz bitiyor ne yapalım dediler..Bende tekrar izah ettim. Dönüş almadım. İlk defa şikayetvar'la işlem yaptığım için zorunlu olabilir diye doldurdum.Bu nedenle puanlamayı da 1 olarak seçtim.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön