26 Şubat 2014

Turkcell Paket Değişikliği İçin Ek Ücret İstiyor!

Öncelikle, 17 yıllık Turkcell müşterisi olarak ilk defa böyle bir şey ile karşılaştığımı belirtmek istiyorum.


Şu anda şikayet konusu olan hattımda "Kamu Kontrol Sende" tarifesini taahhütlü olarak kullanmakta ve aylık olarak 40 TL ücret ödemekteydim. 25 Şubat 2014 Salı günü itibariyle paketimin süresi bitti ve Turkcell'i aradım ancak bana paket değişikliği için 26 Şubat 2014 Çarşamba gününü beklememi ve tekrar aramamı söylediler.


26 Şubat Çarşamba saat 09:45 gibi Turkcell'i aradım.(Bugün) Taahhüt'ün bittiğini ve Kamu Eko Paket 600 DK olan tarifeye geçmek istediğimi belirttim ama geçmek istediğim tarife bir önceki tarifemden düşük olduğu için benden 54 TL geçiş bedeli istediler.

Erman 67 Okunma

Cevaplar

  • Erman26 Şubat 2014

    Merhaba, Turkcell'den geri dönüş yapıldı ve ilk başta bizden istenen 54 TL'lik ücret önce 49 TL'ye ardından 39 TL'ye indirildi. Burada benim için önemli olan kısım arada istenen ek ücret değil, 17 yıllık ve eski gold üye bir müşteriden ücret istenmesi. Yoksa istenen meblağ önemli değil. Bu bağlamda, 17 yıllık 2 hattımı da farklı bir operatöre taşıma kararı aldım. İlginiz için teşekkür eder, sorunlarımızın bu kadar çabuk halledilmesinde büyük emeği geçen "Şikayet Var" ailesine saygılarımı sunarım.

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 26.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kamu Yıllık Abonelik Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön