19 Aralık 2013

Turkcell Paket Bilgilendirmesinde Ücret Bilgisi Vermiyor!

Turkcell Günaydın Kamu Kampanyası, Kamu tarifesinde 1 hb paketi kullanıyorken telefonuma ve mailime gelen reklam mesajına kanarak ücretsiz olduğunu sandığım pakete günaydın 1 Gb yazarak 2222 ye göndermek suretiyle üye oldum.


Gelen mesajda Günaydın Kamu avantajlı 1 GB internet aboneliğiniz başladı. Paket ücreti, vergiler dahil 19,9 TL. Paket aşımı; tüm vergiler dahil 0,05 TL/MB'dir. Yazdığını görünce şok oldum. Meğer beni yeni pakete fiyat bilgilendirmesi yapmadan üye yapmışlar!

Önder 36 Okunma

Cevaplar

  • Önder22 Aralık 2013

    Turkcell beni hayal kırıklığına uğrattı paketin içeriği ile ilgili ne 532 den ne tim den ne de musteri.iliş[email protected] den halen net bir yanıt alabilmiş değilim Sorun halen çözülmedi.

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.12.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön