15 Mart 2013 #1687407

Turkcell Paket Başvurusu!

Her yöne 5000 SMS paketi kullanıcısıydım. Pakete göre, HER YÖNE SMS yazıp 2222ye göndermek gerekiyordu. Hemen hemen heray kullandığım bu paketi bu ay aynı şekilde almaya çalıştığımda şöyle bir mesajla karşılaştım.


"Her yöne SMS paketi sona erdi. 11TLye Turkcellilerle 10000 sms üstüne 1000de her yöne SMS gönderebilirsin.... "


Tekrar denedim. yine aynı mesaj geldi. bir tür yönlendirme vardı. bu paket artık yok bak süper sms paketi var artık der gibi. süper sms paketi de bana uymadığı için bir süre paket almadan haybeye tllerimi harcadım mecburen. (1sms40 krs!)


Meğer 5000 sms paketi hala geçerliymiş. alırken HY5000 yazıp göndermek gerekiyormuş. Yani değişmiş ama bana bilgilendirme yapılmadığı için yanıltıldım.

Sinan 117 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön