08 Şubat 2014 #2283406

Turkcell Paket Aşımı Yaptığımı İddia Ediyor!

Yaklaşık 7-8 yıllık Turkcell müşterisiyim ve Turkcell Kamu Eko paket kullanıyorum, hiç bir ay paket içeriğinde olan 600 dakikadan fazla konuşmadım, ve her seferinde geçen fatura döneminden dakikalar hattıma yükleniyor. Bu ay da geçen fatura döneminden yaklaşık 120 dakikanın hattıma yüklendiğine dair mesaj geldi. Paketimle birlikte toplam yaklaşık 720 dakika olması gerekirken hattımda paket bitimine 3 gün kala dakikalarımın bittiği iddia ediliyor. Ne konuştuğumu biliyorum ve kesinlikle bitmesinin imkanı yok! Üstüne üstlük dakikalarımın azaldığına dair bir mesaj da gelmedi, ve bugün 17.26'da dakikalarınız bitti diye mesaj geldi ama ondan önceki konuşmalarıma da fazla ücret yansıtılmış.

Burcu 71 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizi 08.02.2014 ve 10.02.2014 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön