13 Ekim 2016

Turkcell Paket Aşım Ücreti Sorunu

Turkcell faturalı hat abonesiyim. İstemediğim ve bilgim olmadığı halde internet paketini aştığımda her seferinde 10 TL karşılığı peşin alıp bana internet yüklüyorlar. Bana internet yüklenmesini istemiyorum dediğim zaman o zaman aylık 3 lira karşılığında akıllı fatura sistemimize geçin diyorlar. Ben bunu da istemiyorum. Bana başka bir seçenek sunmuyorlar. Yani öyle ya da böyle biz senden bir şekilde para alırız demeye çalışıyorlar. Ya 3 lira alırız internetiniz bitince durur ya da her 1 GB internet için 10 TL alırız internet kullanmaya devam edersin diyorlar. Ben aşım yaptığımda eğer internet kullanırsam kullandığımı ödemek istiyorum. Bir de bu uygulamanın reklamını yapıyorlar paket aşımında avantajlı kullanmaya devam edersiniz diye. Tamam avantajlı olabilir ama bunun benim seçimim olması gerekmiyor mu? BİMER'e de şikayet ettim. Düzeltilmezse gerekirse hattımı iptal ettireceğim.

Tarık 358 Okunma

Cevaplar

  • Tarık05 Kasım 2016

    Turkcell paketlerinden uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Hiçbir çözüm yok. Olan çözümler için para talep ediyorlar ve millete avantajlı paket diye reklam yapıyorlar. Ve anlaşılana göre avantajları kullanmak istememe gibi bir hakkınız yok. Kullanıp para ödemek zorundasınız.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön