24 Ocak 2014 #2254292

Turkcell Paket Aşım Ücreti Çok Yüksek!

Turkcell full paket abonesiyim.Geçen ay tarafıma korkunç bir fatura 372,20 TL.geldi. Akabinde icraya verileceğim mesajını alınca son ödeme tarihi 06/01/2014 olan faturamı 16/01/2014 tarihinde ödedim.Bu ay daha ayın 20'si olmasına rağmen paket sorgulaması yaptığımda mesaj ve arama kullanım hakkımın bittiğini sadece internet paketim kaldığını ve güncel borcumun 145,00 TL. olduğunu öğrendim.


Bu nasıl bir çalışma politikasıdır? Faturayı ödemeyince icralık olacağımı bildiren firma paket aşımında mesaj gönderme zahmetinde bulunmuyor.Arayıp itiraz edince bu ay ki aşım ücretlerini 9 TL. farkla siliyorlar.Madem böyle bir kolaylık var niye müşteri bilgilendirilmiyor?

Sevda 111 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizi 24.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön