19 Nisan 2017

Turkcell Paket Aşım Adlı Zoraki Tahsilat!

Turkcell faturalı abonesi olarak internet aşım paketi adlı 10 TL 1 GB paketin zoraki tanımlandığını düşünüyorum. Daha az ya da fazla paket seçme hakkı tanınmadan faturaya yansıtılan ücretin usulsüz alındığını düşünüyorum.

Gazi 299 Okunma

Cevaplar

  • Gazi23 Nisan 2017

    Öncelikle tarafıma SMS ile iletilsede paket aşımından itibaren internetimin kapalı olması ardından paket aşım bedeli 10 TL karşılığında kullanmak isteyip istemedigimin bana sorulması gerekmektedir. Bu şekilde bir soru sorulmadan tarafıma borç yazılmasını müşteri memnuniyeti açısından doğru bulmuyorum. Bu sebepten dolayı bu uygulama iptal edilene kadar hukuki yıllara başvuracağımı belirtmek isterim. Faturalı hatta sahip olmam faturama tercih sunmadan ücret yansıtmamız hakkını size vermez.

  • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz, Paket haklarınız bittiğinde tarafınıza SMS ile bilgi verilmektedir. Kullanımın devamı halinde aşım paketleri hattınıza tanımlanmaktadır. Paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 250 dk'sı 10 TL, yurt içi her yöne SMS kullanımı 250 SMS 10 TL olacak şekilde ücretlendirilir. Buna ek olarak internet için paket aşımında her 1 GB kullanım 10 TL olarak faturanıza eklenir. Bu paketler tarifenizin özelliği olduğu için iptal edilememektedir. Dilerseniz aylık 3 TL karşılığında Akıllı Fatura Kampanyası’na katılarak aşım paketlerinin tanımlanmasını engelleyebilirsiniz. Akıllı Fatura Kampanyası paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için devreye girer. Kullanımınızı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir. Kampanyaya “AKILLI FATURA” yazıp 2222’ye SMS göndererek katılabilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön