06 Nisan 2016 #5247430

Turkcell Pahalı Fiyat Uygulaması

Söz konusu GSM operatörü şikayet edildiğinde verdiği tarife uygulamasında adam seçiyor, 1 dk gibi kısa bir yurt içi telefon görüşmesinde 6 lira para düştü. Müşteri temsilcisi kişi çok ilgisizdi, bu durum düzeltilmedikçe her gün şikayet yazmaya devam edeceğim ve Turkcell'den en hızlı biçimde başka bir şebekeye geçeceğim.

Bahar 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 11.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilemedi. Müşterimiz müsait olduğunda Turkcell müşteri Hizmetlerine ulaşacak. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön