14 Ağustos 2013

Turkcell Özel Ücretli Servisler!

14 yıldır sektör içinde 2 yıldan beridir de Turkcell'de mağaza müdürü olduğum halde tuhaflığın ötesinde bir şey yaşıyorum. Hattım özel ücretli servislere kapalı. Nasıl olduysa özel ücretli servislerden birine abonelik olmuş ve 4 gündür ücret kesiliyor.

Servis abonelik iptali için mesaj gönderdiğim zaman "hattınız özel ücretli servislere kapalıdır açtırmak için şunu şunu yapın diye mesaj geliyor. İptal ederken uyarı veren firmam acaba neden kapalı olan servise abonelik yaptırıyorsun? Müşteri temsilcisine de derdimi anlatayamıyorum. Sanırım en iyisi personeli olduğum firmadan hattımı diğer operatöre taşımak.

Seval 1.361 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 15.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize özel ücretli servislerin ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön