14 Eylül 2013 #2011687

Turkcell Özel Servisler İçin Kesinti Yapıyor!

0532761**nolu Turkcel abonesiyim. Son aylarda faturalarımı düzensiz ödediğimden gelen faturaları takip edemedim. Bu ay gelen faturamı incelediğimde. Son aylarda 60 TL fazladan bir ücret alındığını gördüm. Bunların ne ücreti olduğunu öğrenmek için aradığımda , Turkcell müşteri hizmetlerini 48 TL yakın olan ücretin melodi abonelik ücreti olduğunu tarafıma bildirdiler.


Tarafımdan böyle bir abonelik yapılmadığını bildirmeme rağmen , bana yapmış olduğumu söylemekteler. Ben böyle bir abonelik yapmadığımı, tarafıma ne zaman böyle bir işlemde bulunduğumu sorduğumda ; bu melodi özel servisler ve şirketlere ait olduğunu ve kısa mesajla abone olduğumu söylediler . Bende böyle bir aboneliği yapmadığım.

Mehmet 60 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet20 Eylül 2013

  konu ile ilğili ben zaten turkcelli aradım bana verdikleri cevap.özel firmaların sagladıgı bir hizmet olduğunu kendileriyle bir alakalarının olmadığını söylediler.Lakin bu verilmeyen hizmet bedelini benden tahsil eden turkcell'dir,ben turkcell müşterisiyim ben turkcell'den alıyom hizmeti turkcell'e öduyom faturamı.VERİLEN CEVAP SORUNU ÇÖZMÜYO BENDEN VE BENİM GİBİ MİLYONLARCA TURKCELL'İDEN BÖYLE MİLYONLARCA TAHSİLAT YAPILDIGINADA EMİNİM.ACABA ÖZÜRLÜ ARKADAŞLARIMIZ NE DURUMDA ONUDA MERAK EDİYOM.

 • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet17 Eylül 2013

  turkcell'den böyle bir olaya araçılık etmesinden dolayı güvenim kalmamıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön