30 Ağustos 2013 #1984674

Turkcell Oyun Servislerine İznim Olmadan Üyelik Yapılmasına İzin Verdi!

Data hattımın faturasına 6. ve 7. aylarda toplam 60, 00 TL ücret yazıldı. Turkcell'i ardım. Oyun servislerinden ücret yazıldığını ifade ettiler. Oyun servislerinden durumu sordum 7. ayın 18'inde oyun servislerine aboneliğimin yapıldığını söylediler.


Aboneliğimi iptal ettim fakat paramı iade etmediler. GSM hat sahibinin şahsi ve kimlik bilgileri doğrulanmadan internet üzerinden başkasının onayı ile para alınması haksız kazançtır. Buna olanak sağlayan muhatabım Turkcell'dir. Beni oyun servislerine yönlendirmesi yanlıştır topu taca atmaktır. Paramın iadesini istiyorum.

Bayram 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 06.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yeni Turkcell'lilere Özel Kampanyası kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön