06 Eylül 2013

Turkcell Otomatik Paket Yenileme Zor Durumda Bıraktı!

Geçen hafta 10 Lira yüklediğim Turkcell hattımdaki Sms Paketi (meğerse paket tanımlıymış) otomatik olarak yenilenmedi ve buna istinaden o günün şartlarıyla daha uygun bir sms paketi (Aylık 500 Sms Paketi) satın aldım, yükleme gerçekleştiği gibi paketi iptal ettim ki her ay ben gerek görmedikçe yenilenmesin.

Bugün acil bir telefon görüşmesi yapabilmek için tekrar 10 Lira yükledim aramayı gerçekleştirmeme fırsat tanımadan daha önceden tanımlı olduğu varsayılan ama geçen hafta otomatik yenilenmeyen paketi (Her yöne 1000 Sms Paketi) tekrar tanımladı. Bu durumda haliyle acil olan telefon görüşmemi yapamadım, zor durumda kaldım. Bu tutarsızlıklardan doğan mağduriyetimin giderilmesi istiyorum.

Eray 1.093 Okunma

Cevaplar

  • Eray14 Eylül 2013

    Arandığım 2 gün yoğunluğumdan dolayı yanıtlayamadım, dün mail ile dönüş yapmam üzerine bugün telefon ile bana ulaşıldı. Sonuç güven kırıcı; bir şey yapamayacaklarını ifade ettiler. Ve bir daha tekrar etmez bile diyemediler. Otomatik tanımlamaların kontör yüklendikten sonra işlenmesinde zaman farklılıkları söz konusu, ve tüm mağduriyet bundan kaynaklanıyor. Dilerdim ki bu konularla ilgili çalışma yürütüyoruz, bunları çözüme ulaştıracağız ama dediğim gibi mahallemdeki esnaftan farksız, güven kırıcı.

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizi 13.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön