01 Mayıs 2013 #1772699

Turkcell Otomatik Paket Yenileme!

Turkcell den aldığım vınn internet paketi 12 aylık süresi dolmuş ve artık yeni bir sözleşme yapmak istemediğimi ve kapatmak istedim. Bana sözleşme tarihinden önce kapatamayacağımı ancak sözleşme tarihinden bir gün sonra kapatabileceğim söylendi. Sözleşme bitiminden bir gün sonra aradığımda bana bir aylık internet paketi otomatik olarak yüklenmiş ben müşteri hizmetlerini aradığımda bu konu hakkında yapılacak bir şey yok dedi.


Sözleşme tarihinden önce kapatılırsa para cezası var dendi, sözleşme tarihinden sonra kapatmak istediğinizde 1 aylık otomatik internet paketi yükleniyor. Kullansanız da kullanmasanız da 1 aylık para alınıyor. Nedir zorla 1 ay daha sizi mahkum ediyorlar?

Aziz 850 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön