02 Nisan 2013 #1721211

Turkcell Otomatik İptal Yapılmamış!

Sınırsız 1 GB internet paketi kullanıcısıydım.Mart ayında bu internet paketimin kotası doldu ve doğal olarak hızı düştü.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Turbo 1GB internet paketini denemek istedim.Ve aynı ay Turbo 1GB internet paketini kullanmaya başladım.Haliyle Mart ayı faturasına hem sınırsız hem de Turbo 1GB'ın ücreti yansıdı.


Lakin beni yanıltan nokta aynı durumun Nisan ayı içinde geçerli olmasıydı.Dünya üzerinde hiç bir operatör yoktur ki internet paketini değiştiren müşterisinin eski internet paketini otomatik olarak iptal etmeyip, faturalandırmayı hem eski hem de yeni internet paketi ile yapsın.Aynı anda kaç tane paket kullanabilirim?Böyle bir durum nasıl mümkün olabiliyor?

Abdullah 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetine istinaden 04.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize internet paketleri hakkında bilgi verilip ,önerilerinin değerlendirildiği paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön