22 Mart 2013 #1700394

Turkcell Orijinal Dedikleri Şarj Aleti Bozuk Çıktı!

Buradan almış olduğum iphone orjinal şarj aleti dedikleri şarj aleti bozuk çıktığından değiştirdiler. İyi güzel derken bir gece şarja takmamla elektriklerin gitmesi ve şarj aletinin patlamasına şahit olmamla birlikte gittiğimde yine ürünü ücretsiz değiştirdiler. Bu sefer de verdikleri şarj aleti 1 hafta olmadan kendi kendine yine şarj etmemeye başladı.


Hayır elektrik şalterlerini attırıp kaçak olacak derecede aşağıdaki sigortayı attırdığına mı yanayım, yoksa canıma bir zarar gelmediğine mi sevineyim bilemedim. Ama ANKARA KARUM AVM Girişindeki TİM'in beni mağdur ettiği kadar hiç mağdur olmadım sorunumun en kısa sürede çözülmesini gerekirse o TİM'e yaptırım uygulanmasını istiyorum.

Murat 128 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonu ve cihaz aksesuarlarında oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön