09 Mayıs 2013 #1788611

Turkcell Operatör Geçişine Engele Devam Ediyor!

Turkcell'i BTK'tan şikayet ettim ama bir türlü cevap vermiyor. Hafta da bir "Kurumdan yaptığınız şikayet ile ilgili inceleme devam etmektedir" şeklinde SMS atıyor. Turkcell gibi bir kurum 22 Nisan'dan beri 12-13 senedir Turkcell i olduğumu, yeni kullanıcı olmayıp sadece hattı kendi üzerime alıp AVEA'ya geçmek istediğimi niye anlamıyor?


Her şey çok açık. sistemleri bu kadar mı kötü. Bu kadar zorluk çıkarmaya gerek yok. Yapılan şikayetlere de Sadece kopyala yapıştır bir yazı koyuyor. Bu bir cevap değildir. Kullanıcı ile dalga geçmektir.Müşterisine önem vermemektir.

Taner 52 Okunma

Cevaplar

  • Taner17 Mayıs 2013

    Ya sayın sikayetvar.com yetkilileri: Türkcell'in bu tür saçma cevaplarına niye izin veriyorsunuz. yukarıda yazdıklarımız ile ilgili bir kelime cevap bile vermeyi tenezzül etmeyerek müşterisine 1 gr değer vermeyen bir firmanın bu cevaplarını lütfen yayımlamayınız. Ben soru sordum. sorumun cevabı yokki "cevaplanmış" olarak gözüksün. bu şekilde sitenizin etkinliği tamamen kayboluyor. Turkcell çalışanı yüzünden mağdurum. ve firma yasalara aykırı bir şekilde davranıyor.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön