25 Şubat 2013

Turkcell Operatör Değiştirdiğim İçin Cezalandırılıyorum!

Yaklaşık 13 yıldır Turkcell abonesi iken müşteri temsilcilerinin yapmış olduğu bazı hatalardan dolayı operatör değişikliği yaptım , cihazımı Turkcell den aldığım için yeni sim kartımı bu cihazda kullanamıyorum ,cihaz şifremi istediğimde ise bana max 5 gün içerisinde döneceklerini söylediler ,parasını ödediğim cihazın şifresinin tarafıma acilen verilmesini talep ediyorum ,operatör değiştirdiğim için cezalandırıldığımı düşünüyorum, ve bunun ile ilgili rekabet kurumu dahil gerekti tüm girişimleri yapacağımı da size bildiriyorum.

Sinan 63 Okunma

Cevaplar

  • Sinan25 Şubat 2013

    şu anda turkcell müşterisi olmadığımdan beni üretici firmaya yönlendirdiler kvk yı aradım ımeı numarası kayıtlı değilmiş turkcell kaçak telefon getiriyor galıba dikkat edilmesi gerekiyor

  • Sinan25 Şubat 2013

    Simlock kodu hala bana ulaşmadı ve hala cihazı kullanamıyorum

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 25.02.2013 tarihinde simlock koduna ulaşabilmesi için gereken işlemler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön