06 Eylül 2013 #1996610

Turkcell Operatör Değişimi Sonrası Yüksek Tutarlı Fatura Gönderdi!

Ortalama 30 TL gelen Turkcell hattımı Avea'ya taşıdım. Avea'ya geçme işlemi tamamlandıktan 2 ay sonra Turkcell 150 TL fatura gönderdi. Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp faturanın neden bu kadar yüklü bir şekilde düzenlendiğini sorduğumda, sizinle sözleşmemiz bittikten sonraki konuşmaları fatura ettik dediler.


Yaptıklarının haksızlık olduğunu müşteri temsilcisine aktardım ve düzeltilmesini talep ettim. Müşteri temsilcisi eğer tekrar Turkcell'e geçersem faturada indirim yapacaklarını, aksi takdirde hiçbir indirim yapmayacaklarını bildirdiler. Operatör değişikliği yüzünden yükselttikleri faturamı ve geri dönmem için yaptıkları fatura şantajı yüzünden asla Turkcell'e geri dönmeyeceğimi ilettim.

Ali 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 12.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.08.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön