03 Mayıs
Yorum Yap
#10398403

Turkcell Operatör Değişikliğinde Verilen Tarife İndirimi Yapılmadı!

V**bulunan 6 adet kurumsal hattımız, Turkcell Şengüller iletişimden gelen kurumsal müşteri temsilcisinin yönlendirmesi ve verdiği teklif ile Turkcell'e geçirmeye karar verdik. Geçişler süratle yapıldı, ancak tarife paket tanımlamaları ile fatura altı indirimleri 4 ay geçmiş olmasına rağmen gerçekleştirilmedi. Kurumsal müşteri kanalında defalarca şikayet kaydı açılmasına rağmen çözüme dair hiçbir geri dönüş yapılamadı, sürekli olarak verilen cevap inceliyoruz, size geri dönüş yapılacak denmektedir. Bize teklifi sunan Şengüller iletişim kanalındaki müşteri temsilcileri de telefonlarımıza cevap vermemektedir. Müşteri şikayetine verilmesi gereken cevaplar ile ilgili kanuni süre dolmasına karşın Tüketici Mahkemesi'ne gitmeden önce son bir kez bu Şikayetvar kanalı aracılığı ile soruna çözüm aramaktayım.

Orhan 157 Okunma

Cevaplar

 • Orhan07 Mayıs

  Turkcell den halen dönüş yapılmadı, geri dönüş bekliyorum.

 • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Orhan03 Mayıs

  Yukarıda verilen cevap bilgisayar tarafından otomatik olarak oluşturulan cevap olmasına karşın, çağrı merkezi kanalından aldığım cevap bilgisayarın yazdığı cevaptan farksızdır. Şikayetimde belirttiğim sorunun çözümlenmesi konusunda bana verilen cevaplar yukarıda yazılan cevap ile aynıdır, sizden sorun çözüldü, tarife değişiklikleri yapıldı, geçmiş dönük fatura indirimleri yapıldı, Şengüller iletişim hakkında oluşturduğum şikayet ile ilgili olarak da şu şekilde aksiyon alındı gibi bir cevap beklemekteyim. İlgili numaramdan oluşturulmuş olan şikayet ve ses kayıtlarını dinlerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Teşekkür ederim.

 • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler