Turkcell  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Turkcell Onlinedan Aldığım Harici Modem İade Ettim

459görüntüleme
Merve
Merve 02 Aralık 2020 13:58

Turkcell şubesine gidip personelle görüşüp başka hatları da çalıştıracağı statik IP ile onayı olarak online dan harici modem satın aldım iş yerim için. Elime ulaştığında vaat ettiği şekilde ürünün başka hatin statik IP si ile çalıştırmadığı sorunuyla karşılaştım ve şehirdeki tüm şubelere bizi gezdirdiler ayarlarına bakmak için. En sonda iade etmeye karar verdim hiçbir yerden ulaşamayınca Instagram'dan yazdım ve bana bir kod verdi o kodla iade ettim.

Ertesi gün telefonla bana ulaşıp iade süresinin dolduğu ve iade alınmayacağını söyledi. Ben halihazırda ürünü kargoladığımı ilettim o zaman tarafınıza geri döner dedi. Yine tamam dedim.

Aradan haftalar geçti hala tarafıma ne bir ücret iadesi ne de ürünümü geri gönderdiler.

Bu sorunun derhal çözülmesini istiyorum kargo kağıdı da bende duruyor zaten mağdur ettiniz bu şekilde mağduriyetim sürerse ilgili yerlere başvuruda bulanacağım.

Turkcell Logo
Turkcell02 Aralık 2020 13:59

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo
Turkcell03 Aralık 2020 11:45

Değerli Müşterimiz, Müşteri hizmetlerimize yapmış olduğunuz başvurunun çözüm süreci devam etmektedir. Sonuçlanması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler