06 Ağustos 2013

Turkcell Online Paket Alınmıyor!

Turkcell.com.tr'den paket yüklemelerinin hiçbirisi ama hiçbirisi kullanılamıyor. Bu ne biçim bir olay ben anlayamıyorum. Karttan para gidiyor ama paketim aktif olmuyor sosyal internet paketi yaptırdım ancak hiçbir yerden Facebook'a Twitter'a giremiyorum. Konunun takipçisi olacağım bilesin Turkcell!

Enes 60 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 12.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize sosyal paket hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Enes11 Ağustos 2013

    iyi de 532 de bant kaydından baska birsey yok !!!

  • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön