29 Ocak 2014 #2264041

Turkcell Online İşlemlerde Mesaj Gönderiminde Sorun Var

Turkcell abonesiyim. Online işlemlerde mesajlaşma bölümünde her gün için bir sms gönderdiğinizde geri kalan 14 sms ücretsiz bölümü var yazıyor da o bölümde ama buradan üç ay oldu mesaj göndermeye çalıştığımda şu mesaj geliyor devamlı "işleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz. Lütfen tekrar deneyiniz "


Şimdi soruyorum madem böyle bir uygulamanız var neden çalışmıyor, yoksa bizi böyle bir uygulama var deyip kandırıyor musunuz haklı olarak soruyorum bizim yerimize kendinizi koyun bakalım. Turkcell müşteri hizmetlerini aradım bu konuda sistem yoğunluğundan dolayı tekrar deneyiniz diyor başka bir şey demiyor. Bu konu bizi ilgilendirmez sisteminizi güçlendirin öyle değil mi sonuçta büyük bir şirketsiniz.

Ahmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 30.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Web Mesajın Kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön