13 Mayıs 2013 #1794309

Turkcell Online İşlemlerde "Evet" "Hayır" İkisi de Veri İşleme İzni Veriyor!

Müşteri hizmetlerinin çözmediği bir sorun için Online işlemlerden neler yaparım diyerek sisteme girdiğimde çıkan bir pencerede "VERİ İŞLEME İZNİ" için izin isteyen bir sayfa çıktı. bu sayfada kabul yada red anlamında iki düğmeden hangisine tıklarsan tıkla "veri işleme izniniz alınmıştır" diyerek birde teşekkür ediyorlar.


Başka no için birden fazla hattı bir hatta bağlamak için işlem yaparken "onay"tıklarken son anda farkettiğim ufacık bir uyarıda tık işaretlenmiş yazıda yine kurnazca izin aldık teşekkür ederiz diyor. Online iptali yok, mesaj at diyor İPTAL yazıyorum iptal olmuyor, sana bir avanta veriyorum ama hala iptal edeceksen bu kez şu no'ya mesaj at diyerek sürekli yokuşa sürmektedir.

İlker 200 Okunma

Cevaplar

  • İlker27 Eylül 2014

    Turkcell neredeyse her hafta mesaj atarak rüşvet ile "VERİ İŞLEME İZNİ" istiyor hala, bu çok saygısızca. VERİ İŞLEME İZNİNİ VERMİYORUM turkcell, yeter artık.

  • İlker27 Eylül 2014

    turkcell inatla haftada iki kere aynı konuda mesaj atmayı sürdürüyor, saygısızlık yapıyor. bilgilerimi izlemesine izin vermeyeceğim

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön