03 Mart 2016

Turkcell Online İşlem Merkezine Giriş Şifresi Gönderilmiyor

Yaklaşık 3 aydır sürekli telefonumdan 2222'ye SMS gönderip online işlem merkezine giriş şifresi talep etmeme rağmen henüz telefonuma bir şifre ulaşmadı. Defalarca Turkcell iletişim merkezine telefon edip, Turkcell işlem merkezine gidip sorunu belirtmiş olmama rağmen henüz çözülmedi.


En son 29.02.2016 tarihinde 532 numaralı Turkcell işlem merkezini arayıp yetkiliye sorunumu belirttim. Bana en geç 48 saat içerisinde sorunun çözüleceğini ve şahsımın bilgilendirileceğini belirtti. Aradan günler geçmesine rağmen henüz telefonuma online işlem merkezine giriş şifresi gönderilmedi.


Online işlem merkezine giremediğim için fatura detaylarımı göremiyorum, faturama yansıyan ücretleri bilemiyorum ve yapmak istediğim bazı işlemleri yapamıyorum. Turkcell aylardır şahsıma bir adet şifreyi gönderemedi... .

Erkan 72 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Mart 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Erkan04 Mart 2016

    Sanırım yazdıklarımı okumuyorsunuz. Yukarıda defalarca 532 numaralı Turkcell iletişim merkezini arayıp sorunu belirtmeme rağmen yazıyor. Siz de bana talep ve şikayetlerinizi bize 532 numaralı telefondan iletebilirsiniz yazıyorsunuz. Sizin ne kalitede hizmet verdiğiniz bu cümlenizden belli oluyor.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön