28 Ekim 2016 #6801247

Turkcell Onaysız Quiz Club Aboneliği

Turkcell faturamda Quiz Club üyeliği için 20 TL kesildiğini fark ettim. Onayladığımı hatırlamadığım ve ne olduğu hakkında hiçbir fikrim olmayan bu üyelik için Turkcell'i aradığımda konunun kendileriyle ilgili olmadığını söyleyerek beni başka bir numaraya yönlendirdiler. Verdikleri numaradan hiçbir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Turkcell ile ilgili olmadığı söylenen bir üyeliğin Turkcell faturamda nasıl yer aldığını anlamadığım gibi görüştüğüm yetkililerin tatmin edici bir açıklama yaptıklarını düşünmüyorum. Turkcell'in gereğini yapmasını ve 20 TL'lik ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde taahhüdüm biter bitmez aboneliğimi iptal ettireceğim.

Esra 109 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 28.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön