10 Eylül 2013 #2002977

Turkcell Onaysız İşlemsiz +50 TL Ek Fatura Gönderdi!

5454 hizmet numarasıyla melodi vs adı altında hizmet veren ve nasıl onaylandığı tamamen bir meçhul olan şirketin kanalıyla faturama ilave her ay 50 TL yansıtılmış. Bu konuyu detaylı inceleyerek fark ettiğimde ise, hemen müracaat ederek iptal ettirdim. Ancak buna rağmen yine aynı ödeme geldiğinde geri ödeme talebinde bulundum.


Turkcell 17 yıllık müşterisini reddedip bir şebekenin lehine davrandılar. 5454'e "Kardeşim senin bu işlem için müşteri onayın yok ve hizmet bedelini ödeyemeyiz" diyemeyen 17 yıllık aboneliğimi sona erdiriyorum. Kesinlikle bu konularda artık GSM Operatörlerinin cezalandırılması gerekiyor.

Tamer 29 Okunma

Cevaplar

  • Tamer13 Eylül 2013

    17 Yıl hizmet aldığım Turkcell operatörlük olarak tam anlamıyla sınıfta kaldı. Notum tamamen SIFIR. Ve 1997 den bu yana aldığım hizmet ve ödediğim tutarlar için pişmanım. GSM operatörü seçiminde tüm halkın bu şikayetim üzerine bilinçli hareket etmesini dilerim.

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön