31 Ekim 2016 #6809449

Turkcell Onaysız İşlem, Müşteri Bilgileri Kullanılarak İçeriden İşlem Yapma!

07 Ekim 2016 tarihinde kredi kartımdan 3 sefer art arda 180 TL tutarında TL yükleme yapıldığını gördüm. Ben faturalı hat kullanıcısıyım ve hiçbir şekilde böyle bir talepte bulunmadım. Ya da Turkcell ile böyle bir görüşmem olmadı. Bugün kartımı iptal ettirdim. Benim kredi kartı bilgilerimi daha önceki fatura ödemelerimden dolayı sadece Turkcell biliyor ayrıca TL yükleme esnasında telefonuma gelen onay mesajlarımı da yalnızca bir Turkcell çalışanı görebilir. Mesajlar geldiğinde anlayamamıştım bugün ekstremi kontrol ederken yapılan çekimleri görünce anladım. 180*3 540 TL'nin kesinlikle en kısa sürede iadesini talep ediyorum. İade için banka ve Turkcell ile görüştüm Turkcell' den yeterli ilgiyi göremedim. Kesinlikle kayıtların incelenmesini istiyorum işlemin çalışanlarınız tarafından yapıldığını düşünüyorum. Telefonuma gelen mesajı ancak bir Turkcell'i çalışan görebilir.

Candan 148 Okunma

Cevaplar

  • Candan21 Aralık 2016

    Sayın Yetkililer; 2 Kasım 2016 tarihinde ilettiğiniz mesaja istinaden gerekli prosedürleri yerine getirdim. Sonuç olarak 540 TL kartıma iade edildi ancak bu hafta itiraz iptali açıklaması ile tekrar geri çekildiğini görüyorum. Hem banka hem de Turkcell müşteri. Hiz. İle görüştüm yine aynı prosedürü yerine getirmem gerektiği söylendi. Yine dilekçe vb. evrakları hazırlayıp mail attım ama pardon bu işlemleri daha kaç kere yapacağım acilen mağduriyetimin giderilmesini ve paramın iadesini talep ediyorum ve artık tekrar tekrar bu işlerle uğraşmak istemiyorum. Banka ve GSM operatörlerinin güvenlik zayıflığı bu şekilde insanlara yansıtılmamalı lütfen sonuçlansın artık yoksa turkcelli de yapı krediyi de hayatımdan çıkaracağım ve tüketici mahkemelerine başvuracağım

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Kredi kartınızdan bilginiz dışında çekilen 3D secure uygulaması ile yapılan ücretlendirmeler için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. İşlem yapılan numara detayını öğrenmek için [email protected] adresine işlem yapılan kart numaranızı, irtibat bilginizi, ücretlendirmeye ait dekontunuzu ve konuyu anlatan dilekçenizi iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön