12 Ocak 2015

Turkcell Onaysız İşlem!

Turkcell iş ortağı olan firmadan arama yapıldı. 5,5 TL'değerinde 75 dk hediye tanımlanacaktır şeklinde sesli yanıtta bilgi verildi. Hediye diye söyleyip fiyatlandırmak tamamen yanıltmadır. Sesli yanıt sisteminde sordukları soru; sabah kahvaltısında çay mı içersiniz kahve mi? Bu soruya cevap vermen doğrultusunda onay vermiş oluyorsun ve fiyatlandırma yapılıyormuş. Ben ankete hediye verileceğini umarak katıldım.


Çağrı merkezi tarafından da KDV'si olan işlem olduğundan ve benim onay verdiğim bir durum olduğu için bir işlem yapılamayacağı söylendi. Fakat ben onay vermedim. Günlük yaşamda yapmış olduğum şeyleri 1 ve 2 ile tuşladım. Hesabımdan kesilen tutarın iadesini talep ediyorum.

Taha 1.147 Okunma

Cevaplar

 • Taha'nın Teşekkür Mesajı15 Nisan 2015

  Teşekkürler. Ücret iadesi zorla da olsa yapıldı. 

 • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Taha12 Ocak 2015

  Copy-paste cevaplardan inanın çok sıkıldım.

 • Turkcell Temsilcisi12 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön