25 Temmuz 2016

Turkcell Onaysız İş Yapıyorlar Bizde Hata Yok Diye Mesaj Atıyorlar!

Ben hazır kart genç Turkcell tarifesini kullanan bir öğrenciyim. Birkaç gün önce 532 nolu numara beni arayıp kullandığım dakika, SMS ve internetin ortalamasını aldığını söyleyerek bana bir paket önerdi. Genç Turkcell tarifesine dahil olduğunu düşündüğüm (kadının konuşmasından öyle anlaşıldı) cazip paketi kabul ettim. Bana hattımı faturalıya geçireceğinden bahsetmedi bu konuda onayımı almadı paketi isteyip istemediğimin onayını aldı ve habersiz bir şekilde faturalı hatta geçirmiş. Arayıp şikayet ettim. Bana ses kayıtlarını dinledik hata yok tarzında bir mesaj gönderdiler. Ha bir de tekrar hazır karta geçmek istiyorsam para verecekmişim. Kocaman Turkcel bir öğrencinin kartına mi muhtaç Allah aşkına kötü bir durum her yere şikayet edeceğim.

Seda 157 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.07.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön