17 Ekim 2016 #6699778

Turkcell Onaysız İçerik Satılması

GSM hattı ilk alındığı günden itibaren securitas firmasına ait alarm takip cihazında uzun zamandır kullanmaktayım. Söz konusu sim kart bir alarm izleme cihazında takılı olup her hangi bir mobil cihaza (telefon, tablet, bilgisayar vs.) ile bağlantısı hattın ilk kullanım gününden beri yapılmamıştır. Müşteri hizmetleri ile Ağustos ayı içerisinde yapmış
olduğum görüşmede söz konusu içeriğin şahsımın izni veya herhangi bir onayım olmadan hattıma tanımlandığını, iptal edilmesini istediğimi belirtmiş olup ,söz konusu konun incelenmesini talep etmiştim.


Geçtiğimiz 2 fatura da 77,6 TL gelmiştir. 48 TL'lık şahsımın onayı ve izni olmadan içerik satışı gerçekleştirilmiştir. Cihaz alarm izleme cihazında takılı olup söz konusu içeriği satın almak için gerekli olan süreç gerçekleştirilemeyecek konumdadır. Cihazdan SMS gönderimi veya uygulama üzerinden herhangi bir içerik alınması mümkün değildir.

Mesih 413 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 20.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön