13 Ağustos 2016

Turkcell Onaysız Alınan Paralar için Önlem Almalı!

İnternette Kimim. Mobi dolandırıcılığı devam ediyor. Turkcell'in buna karşı bir önlem almaması da bu tip dolandırıcılığa bir açık kapı. Ücretsiz üyelik denilerek siteye isim ve numarayla üye olunduktan sonra hesabınızdan onayınız olmadan 56.00 TL kesiliyor. Turkcell'i aradığınızda üyeliğinizi iptal etmeniz için size Kimim. Mobi numarası verip iptal edebileceğinizi söylüyorlar, fakat üyelik iptali sağlanabilmesine rağmen onaysız alınan ilk haftalık ya da aylık üyelik ücreti olan para geri ödenmiyor.

Naci 144 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Müşterimizi 16.08.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön