30 Eylül 2016

Turkcell Onaylanmayan Bir Uygulamanın Ücreti.

Bugün benim üzerime kayıtlı olan ancak kızımın kullandığı 0539****** numaralı hatta 'Goller Cepte' uygulaması tanımlanmış ancak kızımın bu konu hakkında hiçbir şekilde taraflarına bir talebi bulunmamaktadır. Bununla beraber müşteri hizmetlerini arayıp şikayetini dile getirmiş, kendisini yetkiliye yönlendirmişlerdir. Personelleri kızıma 'Tarafından onay alınmadan hiçbir işlem yapılmadığının teminatını verip geri ödeme yapılmayacağını' belirtmiştir. Altını çizerek söylüyorum "kızım kesinlikle gerek mesaj gerek internet gerekse pop-up üzerinden uygulama için hiçbir talepte bulunmamıştır. Kendisinin izni olmadan yapılan bu işlem sonucunda 15 TL ücreti ödemek zorunda bırakılmıştır."

Kaldı ki müşteri yapılmadığına dair şirkete güvenmeli ancak şirket yapmadığını belirten müşteriden kullanmadığı uygulamanın parasını almaktan vazgeçmemiştir. Bu durumun düzeltilmesini şiddetle talep etmekteyim.

Özlem 169 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ekim 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.10.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özlem03 Ekim 2016

    En kısa sürede dönüşünüz muhtemelen ben operatör değiştirdikten sonra üste ücret istemek için olacaktır. Onu da Allah bilir hangi alengirli iş ile yükleyeceksiniz? Hiç bir şekilde sizden memnun değilim. Kimsetede tavsiye etmiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön