15 Nisan 2013 #1744216

Turkcell Onayım Olmadan Yapılan İşlemler!

10.04.2013 tarihinde eşim Doruk Kocaeli İletişime (Ömer-ağa Mh. Fethiye Cd. Tanaydın apt no: 56 İzmit 41000 Kocaeli, İş yeri 4106240) kontör satın almaya gitti. Sigortasız olarak çalıştırdıkları ve yeni işe aldıkları *** adlı satış görevlisi tarafından eşime bir kampanya sunulmuş, sonrasında ben *** üzerine kayıtlı hattı (0531240*** eşime bu kampanyayı satmak için eşimin üzerine geçirmişler.


Eşimin itirazı üzerine kocanızın kimliğini gizlice getirirseniz o hissetmeden tekrar hattı konturlu olarak benim adıma taşıyacaklarını ve doğacak faturayı ** adındaki kişi kendisi karşılayacağını ifade etmiştir. Benim onayım olmadan yapılan işlemlerden ve ayrıca Turkcell' den davacıyım.

Salih 86 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön