24 Ekim 2016

Turkcell Onayım Olmadan Paket Ücreti Kesilmesi Spam Reklam Açıklaması!

Turkcell'e ait bir tarife den yararlanmaktayım. Faturalarımız otomatik ödeme ile ödeniyor. Bugün kontrol ettiğimde tarifeme ait olmayan bir tutarın kesildiğini gördüm. Son faturam geçen ay 11 Ekim'de ödenmiştir. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda Sinema Paketi adı altında bir paketin faturama artı 40 TL olarak yansıdığını öğrendim. Buna onay vermediğimi söyledim. Zaten görevli arkadaş (S***** Bey) da onay mesajımın olmadığını söyledi. Akıllı telefonlar da ekranlarda çıkan reklamlarla onay verilebileceğini söyledi. Turkcell'in böyle bir spam reklam uygulaması mı mevcut? Benim onayım olmadan ve elinizde kanıtı olmadan faturama nasıl dahil edersiniz? Turkcell'in acilen bu uygulamayı hangi kanal vasıtasıyla onaylandığını ispat etmesini talep ediyorum. Kesilen tutarın geçen ay (Eylül ) ve bu ay (Ekim) olarak acilen geri iadesini istiyorum.

Burcu 177 Okunma

Cevaplar

 • Burcu'nun Teşekkür Mesajı31 Ekim 2016

  Alakanıza teşekkür ederim. Yanlışlık firma tarafından düzeltilmiştir

 • Burcu27 Ekim 2016

  Talebim yerine getirilmiş olup düzeltilme gerçekleştirilmiştir. Alakanıza teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

 • Burcu26 Ekim 2016

  "Müşterimizin sosyal medya hesabımıza ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.10.2016 tarihinde direkt mesaj ile bilgi verilmiştir" Direkt mesajla bilgi verilmiş olup. Sorduğum sorulara halen cevap verilmemiştir. Tarafınızdan ilgilenilmek sorunu çözmüş olduğunuz anlamına gelmiyor. İyi günler diler. Sorularıma halen cevap beklemekteyim.

 • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

  Müşterimizin sosyal medya hesabımıza ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.10.2016 tarihinde direkt mesaj ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burcu25 Ekim 2016

  Turkcell müşteri hizmetleriyle tekrara iletişime geçtim. Fakat tekrara firmaya yönlendiriliyorum. Http://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-simclub-haber-servisleri kendi servisleri. Web sitelerinde yer verebilecek kadar kendilerine ait bir firma. Fatura keserken dahil olabiliyorlar. İade sürecinde kenara çekiliyorlar. Turkcell firmasının acilen geri dönüşünü bekliyorum. Beni hiçbir şekilde arayan yardımcı olan bir hizmetleri bulunmamaktadır. Şahsen arayıp edinebildiğim bilgiler bunlar. Firmada şikayet kaydım mevcuttur.

 • Burcu25 Ekim 2016

  Turkcell müşteri hizmetleri SIMCLUB.com adı altında bir firmanın müşteri hizmetlerine yönlendirdi. Bana onayı yansıtan firmanın bu olduğu söylendi. Firmada ki beyefendi benim onayladığımı savunup müşteri memnuniyeti adına 19,90 TL geri ödemeyi uygun gördü Yorum Yap. Eylül ve ekim ayına ait 40 ar TL kesilmiş ücreti kim açıklayacak. Servis ücreti 19,90 TL ise geri kalan miktar kime neden kesilmiştir. Ne Turkcell ne de diğer firma ilgilenmemektedir. Mağdur durumunda ikisi de birbirlerine yönlendirmektedir.

 • Burcu24 Ekim 2016

  Merhaba, ben sabah kısmında müşteri hizmetlerini arayarak çözüm bulamadığım için size buradan ulaşmak istedim. Ayrıca kendi siteniz de yer alan şikayet bölümünden de iletişim kurmaya çalıştım. Süreç olarak 10 gibi bir süre içinde cevaplanma ihtimali olan bir otomatik cevap aldım. Talebimin en kısa sürede tarafınızca çözülmesini rica ediyorum. İyi günler.

 • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön