01 Temmuz 2014

Turkcell Onayım Olmadan Kesinti Yaptı

Hiçbir onayım olmadan, servise geri dönüşüm olmadan 28 tl faturama kesinti yapan Turkcell. Hiçbir şekilde kullanım yapmamış olmamla beraber, özel servislerim kapalı olduğu halde benim haberim olmadan ve onay vermeden nasıl bu servisten yararlanıyorum.


Turkcell'le görüştüm sadece aboneliği iptal ettiler. Şu anda kullanmadığım bilip bilmediğim şeye 28 tl neden ödeyeceğim ben. Tek tuşla 28 tl yazılabiliyorsa, bu insanlar 2800 tl'de yazabilir benim faturama. Böyle şey görmedim. En kısa zamanda faturamdan para düşürülsün.

Reşat 222 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi04 Temmuz 2014

  Müşterimizi 04.07.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Reşat03 Temmuz 2014

  Araştırılacak birşey olduğunu düşünmüyorum.. İnsanları aldatmak bu kadar kolay olmasa gerek.. Şirket olarak geçmeyi düşündüğüm turkcellden bu takmamanuzdan dolayı vazgeçtim.. Müşterinin sizin için önemi yokmuş anladım teşekkürler..

 • Reşat02 Temmuz 2014

  Ne zaman geri döneceksiniz merak ediyorum.. Fatura kesildikten sonra galiba..

 • Turkcell Temsilcisi01 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön